Dla mediów

 

Aktualności

Chocolate Baltic Porter

porterchoc Browar Ciechan prezentuje piwo Chocolate Baltic Porter - specjalną limitowaną edycję piwa, która ukazuje się z myślą o wielbicielach piwa Ciechan Porter, stanowiącą jego bazę.

Chocolate Baltic Porter to ciemne piwo w stylu porter bałtycki wzbogacone o aromat czekoladowy. Cechą charakterystyczną Portera z czekoladą jest długi 350-dniowy okres leżakowania podczas którego nabrał on unikatowego profilu aromatyczno-smakowego, złożonego ze zbalansowanej, palonej goryczy z czarną kawą i gorzką czekoladą oraz wyczuwalnych palonych słodów. Piwo zawiera 9,0% alkoholu obj., ekstrakt 22,0% wag. Całość rozlaliśmy w butelki o pojemności 330 ml i zapakowaliśmy w dwa ozdobne kartony, które doskonale pasują na prezent dla bliskich.

Czytaj więcej...

Porterówka

porterowka Miło Nam poinformować, że wznowiliśmy produkcję i sprzedaż słynnej Porterówki.

Porterówka to wykwinty likier słodowy, który jest subtelnym połączeniem dojrzałego, długo leżakowanego piwa Ciechan Porter ze specjalnie przygotowanym w alembiku destylatem piwnym. Trunek wytwarzany z czterech rodzajów słodu jęczmiennego: monachijskiego, karmelowego, pilzneńskiego i czekoladowego zawiera 30% alkoholu. Porterówka to pierwszy wysoko procentowy produkt w Grupie BRJ, na rynku pojawił się już w 2014 roku. Wytwarzany przez wyśmienitych piwowarów Browaru Ciechan według starych przepisów. Przywraca zapomniane smaki dawnej warszawskiej Porterówki.

Czytaj więcej...

Ciechan Chili Ale

chili Browar Ciechan z dumą prezentuje Chili Ale!

Ciechan Chili Ale to jasne, pasteryzowane piwo górnej fermentacji w stylu Pale Ale z dodatkiem czarnego pieprzu i papryczek Chili de Arbol. Piwo zawiera 5,0% alkoholu objętościowo, ekstrakt 14,5% wag. Piwo o jasnej barwie z charakterystyczną białą, puszystą pianą. Aromat intensywny, pieprzowy. Smak ostry, pikantny z delikatną słodową podbudową. Oryginalna receptura i użycie dodatków w postaci czarnego pieprzu oraz papryczek chili sprawiają, że Chili Ale ostro „piecze” i jest świetną propozycją dla pasjonatów piwa, poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych.

Czytaj więcej...

Whisky Jakubiak

whisky Po 1445 dniach leżakowania na rynku pojawiła się Whisky Jakubiak - 100% polska whisky, destylowana w Browarze Ciechan. Ten szlachetny trunek to tradycyjny single malt z jednej beczki o wyjątkowym, intensywnym smaku tworzącym charakter najwyższej jakości whisky. Polska whisky to efekt kolejnego nowatorskiego pomysłu i zapowiedź prawdziwego przełomu w branży w wykonaniu Marka Jakubiaka – właściciela Browarów Regionalnych Jakubiak (m.in. marki Ciechan).

Czytaj więcej...

Lwówek American Wheat

Browar Lwówek wchodzący w skład grupy Browary Regionalne Jakubiak przedstawił zupełnie nowy gatunek piwa w swoim portfolio. Lwówek American Wheat to oferta skierowana zarówno do ekspertów w branży jak i do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z rozmaitymi stylami piwnymi.

Czytaj więcej...

Ciechan Eksportowe

Browar Ciechan (grupa BRJ) poszerzył swoje portfolio i zaprezentował nowe piwo na rynku. Ciechan Eksportowe właśnie trafiło do sprzedaży.

Czytaj więcej...

 
 

Polecamy