Babeczki z przepisu po angielsku

Kulinaria

Wiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Pomaga to w komunikacji podczas zagranicznych wyjazdów, ale też pozwala zachować w niezłej kondycji mózg, który tworzy nowe komórki z każdym kolejnym słowem, jakie poznaje. Można naukę połączyć z czymś innym i na przykład sięgnąć po przepis po angielsku na babeczki. Zaowocuje to poszerzeniem słownictwa, jak i smacznym wypiekiem na umilenie popołudnia.

Easy cupcakesfor everyone

Cupcake. A simple but beautiful word, which makes you already smile. Cupcakes are individual-sized, baked products. You can bake as many cupcakes as many you want to eat and your day will be better! And you will know how much sugar and fat is in it – this control skill should make you not worry about weight. Also, you can make them with your family or friends and have fun and make some mess, so… Make them!

If you want you can put in them some fruits or chocolate chips – the taste will be even better!

Cupcakes are perfect for a birthday, picnic or whenever you want to eat some sweets but not from the store.

Ingredients

– 110 g softened butter
– 110 g golden caster sugar
– 2 large eggs
– ½ tsp vanilla extract
– 110 g self-raising flour

For the buttercream

– 150 g softened butter
– 300 g icing sugar
– 1 tsp vanilla extract
– 3 tsp milk
– optional food colouring paste of your choice

Method

Heat oven to 180C/160C fan/gas 4 and fill a 12 cupcake tray with cases.
Using an electric whisk beat 110g softened butter and 110g golden caster sugar together until pale and fluffy then whisk in 2 large eggs, one at a time, scraping down the sides of the bowl after each addition.
Add ½ tsp vanilla extract, 110g self-raising flour and a pinch of salt, whisk until just combined then spoon the mixture into the cupcake cases.
Bake for 15 mins until golden brown and a skewer inserted into the middle of each cake comes out clean. Leave to cool completely on a wire rack.
To make the buttercream, whisk 150g softened butter until super soft then add 300g icing sugar, 1 tsp vanilla extract and a pinch of salt.
Whisk together until smooth (start off slowly to avoid an icing sugar cloud) then beat in 3 tbsp milk.
If wanting to colour, stir in the food colouring now. Spoon or pipe onto the cooled cupcakes.

Podany przepis po angielsku na babeczki należy do jednych z najprostszych, więc jego przetłumaczenie nie powinno nastręczyć trudności, a ile frajdy przyniesie. Powodzenia i smacznego!

 

Kulinaria
Urodziny Dziecka w Domu Menu – Pomysłowe i Smakowite Propozycje

Urodziny dziecka to wyjątkowy czas, który chcemy uczcić w szczególny sposób. Organizacja urodzin w domu pozwala na stworzenie intymnej i rodzinnej atmosfery, która dostarczy maluchowi mnóstwo radości i miłych wspomnień. Jednym z kluczowych elementów udanych urodzin jest menu, które zachwyci nie tylko malucha, ale także wszystkich gości. W tym artykule …

Kulinaria
Zdrowa dieta pudełkowa

Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – pięć pudełek, a w każdym zamknięte danie z właściwym dla indywidualnych potrzeb klienta rozkładem mikro- i makroskładników. Dieta pudełkowa od Tajm to coś więcej niż dowóz dań. U nas wybierzesz dietę dla siebie W Tajm zadbaliśmy o potrzeby wszystkich klientów – mamy …

Kulinaria
Jak przygotować oryginalne i zdrowe przekąski z suszonymi owocami

Jak przygotować oryginalne i zdrowe przekąski z suszonymi owocami W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zdobywają zdrowe przekąski, które są nie tylko smaczne, ale również stanowią doskonałe uzupełnienie zdrowej diety. Suszone owoce to świetny wybór, gdy chcemy się cieszyć smakiem i korzyściami zdrowotnymi różnorodnych owoców przez cały rok. W tym …